TEKNE KİRALAMA


Jeanneau -Benetteau - Gib'Sea - Bavaria - Dufour 2-5 kamara tam donanımlı yelkenli teknelerimiz yelken eğitimi ve mavi yolculuk için istediğiniz zaman veya belirlenmiş Mavi tur zamanlarında sadece birkaç çiftin konuk edilebileceği guruplara , kişilere , çiftlere rezervasyon ile emrinize hazırdır.

ICE Yachting 7 metreden başlayıp 15 metreye varan fiber veya 16 metreden 40 metreye varan ahşap yelkenlilerle yelken tutkunlarını,yelkene gönül verenleri bir araya getirerek, yelken yapmaları için gerekli tüm olanakları ve konforu sunuyor.

Bodrum'dan hareket eden teknelerimiz Gökova körfezi, Marmaris ve Göcek çevresindeki cennet koylarda ayrıca istek üzerine Yunan adaları konaklamalı rotalarda seyir yapmaktadır.

Sizleri seçeceğiniz tekneye göre en fazla dört , altı yada sekiz kişilik guruplarla Ege ve Akdenizin cennet köşelerinde istediğiniz rota ve zamanda eskinin kültürel ve tarihi mekanlarından doyumsuz cennet koylara kadar değişik kültür ve doğa ile harmanlanmış cennete davet ediyoruz. Bodrum çıkışlı mavi yolculuk seçeneklerimize makul fiyatlarla nisan ayından itibaren başlıyoruz.

Eğer bir grup oluşturabilirseniz, yatın tamamını kiralayabileceğiniz gibi, sadece bir kabini kiralayarak çesitli ülke yolcularından oluşmuş bir grup ile de mavi yolculuk yapabilirsiniz

Fiyatlara tekne, yolcu ve mürettebat sigortaları dahildir

Teknede zamanınızın çogunu mayo ile geçireceğinizden, eşyanızı koymak için lütfen bavul değil, kamaralara rahatça sığabilecek kumaş çantalari tercih ediniz. Kara turları için, yanınızda sağlam bir spor ayakkabı bulunması ilk ve sonbahar aylarındaki turlarda da akşam için bir kazağın yanınızda bulunması da iyi olur.

Ayrıca tecrübeli kaptan eğitmenlerden yelken ve denizcilik eğitimleri alabilir kendi amatör denizci belgenize ve GMDSS telsiz ehliyetinize sahip olabilirsiniz.

Gulet tipi veya diğer mavi yolculuk seçeneklerini lütfen sorunuz.

YARIŞ TEKNESİ KİRALAMAICE Yachting'in değişik özellikteki, birçok yarışta çeşitli ödüller almış teknelerinden birini kiralayarak yarışa katılmak için bizi 0532 435 55 66 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya e-mail aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

 

YARIŞ EKİBİNE KATILIM

  • Yarışlarda yer almak üzere bir ekibe dahil olmak istiyorum.
  • Henüz yarış ekibine dahil olabilecek düzeyde yelken bilgisine sahip değilim ancak teknelerinizde yarışa katılmak ve yarış heyecanını yaşamak istiyorum.

Bu durumlardan biri size uyuyorsa bize e-mail göndererek veya telefon ile arayarak (0532 435 55 66 ) size uygun olan tarihteki yarışlardan birine dahil olabilirsiniz.

Eğer halen oluşmuş bir ekibiniz var ise yarışlara katılmak üzere bir tekne kiralayabilirsiniz. 

Ayrıntılı bilgi için e-mail veya telefon ile bize ulaşabilirsiniz.
ICE Yachting - GSM: +90 532 435 55 66 / - e-mail: icecom@superonline.com