EĞİTİM

Yelken bilginiz hangi seviyede olursa olsun teorik ve pratik düzeydeki bilgilerinizi bir üst seviyeye ilerletmek için sizlere yardımcı olmaya hazırız.
Önceden rezervasyonlarda internet sitesi fiyatlarından %50 lere varan indirim. Yeni tekneler, indirimli fiyatlar. Mail gurubu üyelerine ekstra indirim.

Ücretsiz yelken ve denizle tanışma seminerleri (Teknede) (Hafta sonu 1 gün)

Ücretsiz Teorik ve pratik navigasyon egitim seminerleri (Teknede) (Hafta sonu 1 gün)

Ücretsiz Teorik ve pratik Göksel navigasyon (Sekstant) egitim seminerleri (Teknede) (Hafta sonu 1 gün)

Ücretsiz Teorik ve pratik Diesel motor bakım ve basit tamir egitim seminerleri (Teknede) (Hafta sonu 1 gün)

Ücretsiz Teorik ve pratik Elektronik seyir ve navigasyon cihazları kullanma egitim seminerleri (Teknede) (Hafta sonu 1 gün)

Egitimler Yat Kaptanı ehliyetine ve Yelken Antrenörü sertifikasına sahip egitmenler tarafından Bodrum Milta Marinadaki teknelerimizde verilecektir. Tüm seminerlere katılım tümüyle ücretsiz olacak ve kahve molasında yine ücretsiz ikramlarımız olacaktır.

Bilgi tazeleme ve yeniden hatırlama amaçlı olarak düşünülmüş ve hiç bilmeyen kişilerin de başlangıç düzeyde bilgilenmesi amaçlanmıştır. Kayıt ve rezervasyonlar internet sitesi üzerinden e-mail ile yapılacaktır

Mail gurubu üyeleri için bu ilanı gördüğünüz gurupta verilen ücretsiz egitim kodunu kayıt-rezervasyonda mutlaka bildiriniz. Marina ve seminer giriş kartınız seminer öncesi size mail ile ulaştırılacaktır.

Hafta sonu her gün 10 kişi ile sınırlandırılmıştır. Muhakkak Önceden Rezervasyon gereklidir.

Daha önceden Ice Yachting den egitim almış kişilere rezervasyonda öncelik verilecektir

Yelken, eğitim, gezi programları

Bodrum veya Göcek çıkışlı gezi programları günlük, haftasonu ve haftalık programlar şeklinde talep oldukça düzenlenir.

Temel ,orta ve ileri düzey standart yelken eğitimlerimizde teorik dersler ve uygulamalı eğitimlerimiz Bodrum Marinadaki teknelerimizde verilir. Eğitim teknelerimiz 30-47 feet (9m-14.90m) boyunda 3-6 kamaralı yarış-gezi yelkenlileridir.

Grup, Paket programlar, motivasyon, koordinasyon geliştirme programları ve özel eğitimler veya teknenizde eğitim için lütfen telefonla irtibat kurunuz. Oluşturduğunuz gruplarda içerik, uygulama ve zamanlama isteğinize göre düzenlenebilir.

 

 


 

Ayrıntılı bilgi için e-mail veya telefon ile bize ulaşabilirsiniz.
ICE Yachting - GSM: +90 532 435 55 66 / - e-mail: icecom@superonline.com